Wyniki konkursu na Najpiekniejszą szopkę bożonarodzeniową

Utworzono dnia 13.01.2017

W dniu 28 grudnia 2016r. Komisja Konkursowa w składzie: Marta Zaręba i Sylwia Juszczyk dokonała oceny prac złożonych na Gminny Konkurs na „Najpiękniejszą szopkę bożonarodzeniową”.

Po dokładnym zapoznaniu się z pracami i wnikliwą dyskusją, Jury postanowiło przyznać następujące miejsca w poszczególnych kategoriach wiekowych.

Przedszkole :

I miejsce: Oskar Kiljanek z rodziną – Zespół Szkół w Bystrzejowicach Pierwszych

II miejsce :Rafał Jabłoński z rodziną – Miejsko-Gminne Przedszkole w Piaskach

III miejsce: Inga Samborska z rodziną – Zespół Szkół w Bystrzejowicach Pierwszych

Wyróżnienie: Ewelina Krysa z rodziną – Miejsko-Gminne Przedszkole w Piaskach

Szkoła podstawowa:

I miejsce: Natalia Kiljanek z rodziną – Zespół Szkół w Bystrzejowicach Pierwszych

II miejsce: Jakub Matysiak z rodziną – Publiczna Szkoła Podstawowa w Majdanie Kozic Górnych

III miejsce: Damian i Rafał Laskowski – Zespół Szkół w Bystrzejowicach Pierwszych

Wyróżnienie: Oliwia Zaborek z rodziną – Zespół szkół w Bystrzejowicach Pierwszych

Gimnazjum:

I miejsce: Natalia Wilkołek – Gimnazjum nr 1 im. A.N.Patka w Piaskach

II miejsce: Paulina Popławska, Weronika Krysa, Magdalena i Kacper Fabian, Wiktoria Kruczyńska z rodzicami – Zespół Szkół w Bystrzejowicach Pierwszych

Nagrodzone szopki można było podziwiać 6 stycznia 2017r. w Ogródku Przedszkolnym podczas Orszaku Trzech Króli .

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i spróbowali sił w konkursie a Panu Burmistrzowi Piask – Michałowi Cholewie za ufundowanie nagród.

Szopki bożonarodzeniowe

Utworzono dnia 13.01.2017, 10:23